اطلاعیه تخفیف بالای سایت

ارتباط با ما بالای سایت


  امروزه ایمیل یکی از مهمترین و کارامدترین ابزار در دنیای مجازی است و اهمیت آن به مراتب از میزبانی وب نیز بالاتر می باشد. تبادلات مالی ، اطلاعاتی و حتی خانوادگی به بستر ایمیل منتقل شده است . امروزه شاید بسیاری از افراد دارای سایت نباشند و اصلا به آن نیازی هم ندارند ، ولی در مورد ایمیل این موضوع بسیار متفاوت است و همه کاربران اینترنت دارای ایمیل هستند و به آن نیاز هم دارند. بنابراین ایجاد یک سیستم ارائه ایمیل که به طور اختصاصی و با نام دامنه مورد نظر کاربران ارائه سرویس نماید امری بسار لازم و ضروری است. سرویس های ایمیل ارائه شده توسط پردیس هاستینگ از سطح رایگان آغاز شده و تا سطوح فوق حرفه ای (Exchange) ادامه دارند.

سرویس exchange Hosting پردیس هاستینگ بر بستر کاملا ابری ایجاد شده و در دیتاسنتر درجه 1 ایسلند میزبانی میشود که دارای کیفیت و آپتایم بسیار بالا می باشد.

پردیس هاستینگ اولین شرکت ایرانی ارائه دهنده سرویس Exchange در ایران با قیمت بسیار مناسب و کاملا رقابتی بر بستر ابر می باشد. می توانید بدون نگرانی ایمیل های سازمانی خود را از طریق Exchange hosting مدیریت نمایید.

کاربران سرورهای مجازی و اختصاصی می توانند با انتقال دامنه خود بر روی این سرویس ، هم از سرویس DNS رایگان استفاده نمایند و هم از امکان ایمیل.
مزایای این نوع تنظیمات استفاده از سرور DNS اختصاصی پردیس هاستینگ و به طبع آن سرویس پایدار DNS و استفاده از سرویس ایمیل مجزا که در زمان دان تایم سرور مجازی امکان ارسال و دریافت ایمیل همچنان ممکن باشد.

مزایای این سرویس به طور خلاصه :
1) میزبانی بر روی Cloudserver
2) پایداری ایمیل های شما حتی در زمان قطعی سرورها (در صورتی که دامنه اصلی شما بر روی هاست دیگری میزبانی می شود)
3) SPAM نبودن IP سرور ها و ارسال و دریافت مطمئن
4) ده گیگ فضای ابری به ازای هر اکانت exchange
5) امنیت داده
6) OWA - Webmail Access
7) امکان ارسال و دریافت ایمیل از هر جای دنیا
8) دسترسی از طریق وب میل ، outlook و ...
9) محیط کاربری فارسی
10) Smartphone Sync
11) SSL Encryption

 قیمت و سفارش سرویس Exchange  :

 

هزینه این سرویس بر اساس تعداد اکانت مورد نیاز مشتریان است ، هر اکانت دارای 10 گیگ فضای ذخیره سازی می باشد و اگر 10 اکانت سفارش داده شود مجموعا 100 گیگ فضای Exchange به مشترک اختصاصی داده خواهد شد که قابل کاهش نمی باشد.
هر اکانت ساختار مشابه این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید می باشد اگر 2 دامنه داشته باشید دو اکانت باید ثبت سفارش شود.

هزینه هر اکانت به شرح زیر است :
از 1 تا 20 اکانت : ماهانه 9900 و سالانه 99000 تومان به ازای هر اکانت
بیشتر از 20 اکانت : با ما تماس بگیرید.

سفارش پلان هاست Exchange 2016