توضیحات انتهای صفحه هاست نامحدود

 • خرید هاست نامحدود


  هاست نامحدود چیست ؟ امروزه با توجه به اینکه آنچه در قیمت گذاری هاست اهمیت دارد در درجه اول مقدار منابع اختصاص داده شده یعنی CPU و RAM می باشد و هزینه فضا در درجات بعدی قرار می گیرد و از طرفی اغلب سایت ها بیش از 1 تا 2 گیگ فضای هاست نیازدارند بر آن شدیم دغدغه کاربران را نسبت به کمبود فضا برطرف نماییم. هاست نامحدود به معنای فضا و ترافیک بی نهایت نیست ، بلکه فضا در اختیار شماست تا به میزانی که نیاز دارید استفاده نمایید. پلان های هاست نامحدود در 4 پلان هاست نامحدود استارتر ، هاست نامحدود لایت ، هاست نامحدود پاور و هاست نامحدود پروفشنال طراحی شده است ، این پلان ها با همه سیستم های مدیریت محتوا اعم از وردپرس و جوملا و دروپال و پرستاشاپ و ... هماهنگ و سازگار است و نیازی به خرید اقلام تبلیغاتی نظیر هاست وردپرس و ... نمی باشد. پلان هاست نامحدود استارتر مناسب سایت های تازه راه اندازی شده و نوپا و یا کم بازدید می باشد ، هاست نامحدود لایت برای اغلب سایت های سبک و متوسط می باشد ، هاست نامحدود پاور برای سایت های بازدید متوسط و در حال افزایش و هاست پروفشنال مناسب برای سایت های نسبتا پربازدید با مصرف بهینه می باشند. هاست نامحدود دارای کیفیت بسیار خوب و آپتایم بالا می باشد ، هاست نامحدود لینوکس می باشد و دارای کنترل پنل سی پنل است. هاست نامحدود دارای قابلیت میزبانی چندین سایت بر روی هر پلان است و نیاز شما به خرید چندین هاست را مرتفع می نماید. هاست نامحدود خود را با قیمت ارزان از شرکت پردیس هاستینگ با بیش از 1 دهه خریداری می کنید. جای نگرانی نیست.

 • مرکز آموزش پردیس هاستینگ

  مرکز آموزش پردیس هاستینگ ، دارای صدها آموزش در مورد کار با هاست و سرور و وردپرس و جوملا و ... می باشد.

 • نرم افزار هاست نامحدود

  هاست نامحدود دارای سیستم عامل CloudLinux و کنترل پنل سی پنل و وب سرور لایت اسپید می باشد به همراه قابلیت انتخاب نسخه PHP

 • سخت افزار هاست نامحدود

  هاست نامحدود دارای سرور حداقل 32 هسته و مقدار RAM سرور 128 گیگابایت به بالا می باشد. در هاست نامحدود از RAID10 استفاده می شود.