LiveZilla Live Chat Software

هاست لینوکس

 

 

هاست لینوکس پردیس در پنج کشور ایران ، ایسلند ، المان ، امریکا و کانادا قابل ارائه می باشد ، شما می توانید بر حسب امکانات ارائه شده در هر یک از سرویس و بنا به نیاز خود کشور مورد نظر سرویس خود را انتخاب کنید. سرویس های کلاستر در ایران ، امریکا و کانادا ارائه می شود. و سرویس هاست ارزان و نامحدود حرفه ای در هلند ارائه می شود.

 

 

هاست های لینوکس بر دو پایه Cluster و Cpanel ارائه شده است ، سرویس های کلاستر مناسب برای کاربران شرکتی و سازمانی می باشد ، و سرویس های ارزان و حرفه ای نامحدود مناسب برای همه کاربران می باشد ، اگرچه سرویس های کلاستر از هر نظر قدرتمند و بی رقیب می باشد ؛ اما به دلیل کندی سرعت اینترنت در ایران توصیه ما به استفاده از هاست های Cpanel می باشد زیرا محل قرارگیری دیتاسنتر آنها کشور هلند می باشد که به دلیل نزدیکی با ایران سرعت بهتری دارند.

 

 

هاست های لینوکس پردیس بر حسب دیتاسنتر سرور ها دارای گارانتی آپتایم و کیفیت از 99.9 تا 95 (ایران) می باشند. برای دیدن آپتایم سرور ها و شرایط گارانتی آپتایم از اطلاعات منوی راهنما استفاده کنید.

 

 

 

سرویس های هاست پردیس دارای یک ماه گارانتی بازگشت وجه بی قید و شرط می باشند ، یعنی در صورت نارضایتی در طی 30 روز اول خرید هاست می توانید سرویس خود را کنسل کنید و کل هزینه خود را دریافت کنید. همچنین در صورت خرید دو ساله هاست در صورت نارضایتی می تونید هزینه خود را دریافت کنید. گارانتی هاست های دو ساله دارای شرایط خاصی می باشد که در قسمت شرایط گارانتی سرویس ها در "منوی راهنما" توضیح داده شده است. توجه کنید هاست های حجیم یا هاست دانلود گارانتی بازگشت وجه ندارند.

 ریسک از بین رفتن اطلاعات در پردیس هاستینگ در حد صفر است ! و این بهترین ویژگی یک میزبان وب می باشد. تمامی سرور ها دارای 4 هارد دیسک می باشند که به صورت RAID10 قرار دارند ، این نوع پیکربندی هارد دیسک علاوه بر افزایش سرعت خواندن و نوشتن اطلاعات بر روی هارد تا 30 درصد ، موجب خواهند شد در زمانی که حتی به هر دلیلی دو هارد از مجموع 4 هارد از سرویس دهی خارج شوند ، بدون هیچ گونه مشکلی سرویس دهی ادامه یابد.

 

 

هاست های پردیس به دلیل استفاده از تکنولوژی برتر و پیشرفته R1soft همواره دارای Backup های منظم می باشند که چندین بار در طی روز گرفته شده (1 تا 6 بار بسته به نوع پلان) و به مدت حداقل 20 روز نگهداری می شوند ، بک آپ گیری با این روش بسیار دقیق بوده و از تک تک فایل ها و جداول دیتابس بک آپ تهیه می شود و در طول 4 سال سرویس دهی شرکت پردیس هیچ گزارشی مبنی بر اشکال فنی در این سرویس گزارش نشده. هر اتفاقی برای فایل های شما بیفتد ، اهمیتی ندارد ، همواره بک آپ آن موجود است.

 شما می تونید در هر شرایطی سایت خود را بر روی سرور های پردیس میزبانی کنید ، مهم نیست که بازدید شما چه قدر است ، همواره راه حل و پلان مناسب سایت شما در پردیس وجود دارد ، نگران بازدید و بسته شدن سایت خود نباشید ، کاربران پردیس به جز در مواقع بحرانی که راهی جز تعلیق موقت سرویسشان وجود نداره ، هرگز به دلیل بازدید بالا ساسپند نمی شوند. با افزایش بازدید سرویس خود را ارتقا دهید تا منابع سرور بیشتری دریافت کنید.

 تکتولوژی کلودلینوکس ، پردیس اولین شرکتی در ایران و همچنین جرو اولین شرکت هایی در دنیا بود که از سیستم کلودلینوکس در هاست های خود استفاده کرده ، این به دلیل آشنایی با آقای Igor Seletskiy بنیانگذار کلودلینوکس بوده ، ایشان بنیانگذار شرکت PSOFT که اولین توسعه دهنده کنترل پنل Hsphere بود نیز بوده است ، کنترلی پنلی که ، Cpanel قدرت خود را مدیون امکانات آن است. با استفاده از کلود لینوکس هر کاربر در محیط ایزوله خود می باشد و منابع سرور به صورت استاندارد و بی کم و کاست به کاربر اختصاص داده شده و بنابراین کاربر نمی تواند بیشتر از منابع اختصاص داده شده ، از منابع سرور استفاده کند و برای کاربران دیگر مشکل ایجاد نماید. همچنین به دلیل ایزوله بودن کاربر و مشخص بودن میزان منابع اختصاص داده شده به هر کاربر ، می توان گفت سرویس های هاست پردیس به مراتب قدرتمند تر از سرور های مجازی بر پایه OpenVZ و یا Virtuozzo می باشد. همچنین امنیت در سرویس ها نیز بالاتر می باشد.


پردیس در هاست های ارزان و نامحدود خود از تکنولوژی LiteSpeed بهره برده که این جهت افزایش سرعت بارگذاری سایت بسیار سودمند بوده است.

 هاست های پردیس با استفاده از تکنولوژی Ksplice بدون نیاز به راه اندازی مجدد (Restart) همواره آپدیت و به روز رسانی می شوند. این ویژگی جهت افزایش پایداری و بهینه سازی و امنیت سرور بسیار سودمند می باشد.

 

 

 

هاست های لینوکس در هر روز به طور دوره ایی توسط دو ویروس یاب قدرتمند ClamAV و Maldet ویروس یابی و شل یابی شده و همواره تا حد امکان سرور از وجود بدافزار ها و شل ها پاکسازی خواهد شد.

 

 

 

پردیس به جهت حفظ کیفیت سرویس های هاست ، همواره برحسب قدرت سرور و میزان مصرف منابع کاربران بر روی سرور ها کاربران را میزبانی می کند ، یعنی  هر سرور بین کاربران زیادی به اشتراک گذاشته نمی شود تا در نتیجه آن در طی زمان سرویس ها از نظر کیفی دچار افت شوند. همواره به طور میانگین حداقل 30 درصد قدرت پردازش سرور به جهت حفظ کیفیت استفاده نمی شود ؛ در زمان های اوج مصرف دچار OverUsage شدن منابع نباشیم.