LiveZilla Live Chat Software

هاست ویندوز

 

 

هاست لینوکس پردیس در سه کشور ایران ، امریکا و کانادا قابل ارائه می باشد ، شما می توانید بر حسب امکانات ارائه شده در هر یک از سرویس و بنا به نیاز خود کشور مورد نظر سرویس خود را انتخاب کنید. سرویس های کلاستر در ایران ، امریکا و کانادا ارائه می شود. و سرویس هاست ارزان و نامحدود حرفه ای در هلند ارائه می شود. 

سرویس های هاست ویندوز پردیس همواره از آخرین ورژن های ویندوز و دیگر برنامه ها بهره می برد ، Windows 2008 R2 , SQL 2008 Standard (در سرور های کلاستر) ارائه .Net 2 ,3, 3.5 و 4 و سرویس های ODBC , MsAccess , MySQL , PgSQL , PHP در محیط کلاستر و ... 

 

هاست های ویندوز بر دو پایه Cluster و ساده ارائه شده است ، سرویس های کلاستر مناسب برای کاربران شرکتی و سازمانی می باشد ، و سرویس های ارزان مناسب برای همه کاربران می باشد ، اگرچه سرویس های کلاستر از هر نظر قدرتمند و بی رقیب می باشد ؛ این دو سرویس از نظر کیفیت و آپتایم تفاوت چندانی ندارند و عمده تفاوت انها در امکانات تعریف شده می باشد.

 

 

 

 

هاست های ویندوز پردیس بر حسب دیتاسنتر سرور ها دارای گارانتی آپتایم و کیفیت از 99.9 تا 95 (ایران) می باشند. برای دیدن آپتایم سرور ها و شرایط گارانتی آپتایم از اطلاعات منوی راهنما استفاده کنید.

 

 

 

سرویس های هاست پردیس دارای یک ماه گارانتی بازگشت وجه بی قید و شرط می باشند ، یعنی در صورت نارضایتی در طی 30 روز اول خرید هاست می توانید سرویس خود را کنسل کنید و کل هزینه خود را دریافت کنید. همچنین در صورت خرید دو ساله هاست در صورت نارضایتی می تونید هزینه خود را دریافت کنید. گارانتی هاست های دو ساله دارای شرایط خاصی می باشد که در قسمت شرایط گارانتی سرویس ها در "منوی راهنما" توضیح داده شده است. توجه کنید هاست های حجیم یا هاست دانلود گارانتی بازگشت وجه ندارند.ریسک از بین رفتن اطلاعات در پردیس هاستینگ در حد صفر است ! و این بهترین ویژگی یک میزبان وب می باشد. تمامی سرور ها دارای 4 هارد دیسک می باشند که به صورت RAID10 قرار دارند ، این نوع پیکربندی هارد دیسک علاوه بر افزایش سرعت خواندن و نوشتن اطلاعات بر روی هارد تا 30 درصد ، موجب خواهند شد در زمانی که حتی به هر دلیلی دو هارد از مجموع 4 هارد از سرویس دهی خارج شوند ، بدون هیچ گونه مشکلی سرویس دهی ادامه یابد.

 

 

هاست های پردیس به دلیل استفاده از تکنولوژی برتر و پیشرفته R1soft همواره دارای Backup های منظم می باشند که چندین بار در طی روز گرفته شده (1 تا 6 بار بسته به نوع پلان) و به مدت حداقل 20 روز نگهداری می شوند ، بک آپ گیری با این روش بسیار دقیق بوده و از تک تک فایل ها و جداول دیتابس بک آپ تهیه می شود و در طول 4 سال سرویس دهی شرکت پردیس هیچ گزارشی مبنی بر اشکال فنی در این سرویس گزارش نشده. هر اتفاقی برای فایل های شما بیفتد ، اهمیتی ندارد ، همواره بک آپ آن موجود است.

 

 

پردیس به جهت حفظ کیفیت سرویس های هاست ، همواره برحسب قدرت سرور و میزان مصرف منابع کاربران بر روی سرور ها کاربران را میزبانی می کند ، یعنی هر سرور بین کاربران زیادی به اشتراک گذاشته نمی شود تا در نتیجه آن در طی زمان سرویس ها از نظر کیفی دچار افت شوند. همواره به طور میانگین حداقل 30 درصد قدرت پردازش سرور به جهت حفظ کیفیت استفاده نمی شود ؛ در زمان های اوج مصرف دچار OverUsage شدن منابع نباشیم.