فراموشی و تغییر پرسش محرمانه در ایرنیک

اگر شما پرسش محرمانه ایرنیک و پاسخ آن را فراموش کرده اید ، امکان ورود به پنل ایرنیک دیگر برای شما وجود نخواهد داشت ، در این مطلب قصد داریم تا نحوه بازنشانی (ریست) سوال و پاسخ محرمانه را به شما آموزش دهیم.

ادامه مطلب →

چگونگ دی ان اس (DNS) دامنه IR را در ایرنیک تغییر دهیم ؟

برای اتصال دامنه به سرور لازم است دی ان اس های دریافتی از میزبان خود را روی دامنه خود تنظیم نمایید ، اگر دامنه شما  دات آی آر ( .IR ) باشد ، شما باید DNS ها را در سایت ایرنیک وارد کنید ، در این آموزش قصد داریم تا نحوه تغییر دی ان اس دامنه IR را به شما کاربران عزیز آموزش بدهیم .

ادامه مطلب →

کدام کنترل پنل ؟ سی پنل بهتر است یا دایرکت ادمین ؟

یک رقابت قدیمی  بین کنترل پنل ها ! سی پنل یا دایرکت ادمین کدام بهتر است ؟ این مقاله بر اساس تجربه چندین ساله در حوزه میزبانی وب نگارش شده است.

ادامه مطلب →

نحوه اتصال از دور (ریموت کانکشن) به MySQL در دایرکت ادمین Directadmin

در برخی موارد ممکن است نیاز باشد به دیتابیس سروری که بر روی آن سرور دایرکت ادمین نصب شده است اتصال remote نیاز باشد ، مثلا دیتابیس بر روی سرور دایرکت ادمین است و فایل ها بر روی سرور دیگر ، با توجه به اینکه به طور پیش فرض بر روی دایرکت ادمین اتصال remote مسدود است ، می توانید برای انجام این عملیات این آموزش را مطالعه بفرمایید.

ادامه مطلب →

همه چیز درباره کارکردن با فایل های rar در لینوکس

اگر قصد دارید در محیط خط فرمان لینوکس با فایل های rar کار کنید ، مانند ساخت فایل ، بازکردن و نمایش و … این آموزش بهترین مرجع در این زمینه است.

ادامه مطلب →

چگونه می توان با استفاده از ابزار Yum بسته نرم افزار را بدون نصب شدن دانلود کرد ؟

گاهی اوقات می خواهیم یک بسته نرم افزاری مورد نیاز را بدون اینکه توسط ابزار Yum نصب شود ، فقط دانلود کرده و بر روی سیستم داشته باشیم. برای اینکار این آموزش را مطالعه نمایید.

ادامه مطلب →

چگونه Softaculous را از سرور خود حذف نماییم ؟

در صورتی که قصد دارید نرم افزار Softaculous از سرور مجازی یا اختصاصی خود حذف (Uninstall) نمایید ، آموزش زیر را دنبال نمایید.

ادامه مطلب →

هشدار : درباره بدافزارهای جدید Meltdown و Spectre بیشتر بدانید.

با آغاز سال ۲۰۱۸ میلادی بدافزارهای نسل جدیدی در حال انتشار هستند که Meltdown و Spectre نام دارند. این بدافزار های جدید که در واقع بر روی قطعات سخت افزاری کامپیوتر ها فعالیت می کنند به برنامه مخرب اجازه می دهند تا فعالیت های در حال پردازش CPU را سرقت نموده و به اطلاعات در حال پردازش دسترسی پیدا نماید.

ادامه مطلب →

ورود به کنترل پنل در هاست

در این مقاله قصد داریم نحوه ورود به کنترل پنل های پرکاربرد در صنعت هاست و سرور مجازی را در حالت پیش فرض بررسی نماییم.

ادامه مطلب →

چگونه سایت خود را از HTTP به HTTPS منتقل کنیم ؟

وقتی بر روی سایت و دامنه خود گواهی امنیتی SSL نصب می کنید پس از آن نیاز است که سایت خود را از HTTP به HTTPS منتقل کنید. برای انجام اینکار این آموزش را مطالعه نمایید.

ادامه مطلب →

Show Buttons
Hide Buttons