انتقال سرور ویندوز

با سلام و درود :

به اطلاع کاربران سرور ویندوز پردیس هاستینگ می رسانیم ، به دلیل برخی محدودیت ها اجبارا لازم بود نسبت به انتقال و جابجایی سرور ویندوز از ایسلند به آلمان اقدام گردد.
با توجه به اینکه انتقال سرور ویندوز با کنترل پنل “وب سایت پنل” به صورت دستی انجام می پذیرد ، اینکار با کپی سرور بر روی سرور جدید انجام پذیرفت.

بعد از انتقال سرور تنها کاری که لازم است کاربران محترم انجام دهند به شرح زیر است :

1) ریست کردن DNS ،  تا رکورد های DNS بر روی سرور جدید تنظیم شده و سایت ها بر روی سرور جدید لود شوند.

به این منظور وارد کنترل پنل هاست شده و در بخش دامنه ها بر روی دامنه یا ساب دامنه خود کلیک کرده و وارد قسمت Edit domain شوید.
در این قسمت یکبار بر روی Disable DNS کلیک کرده تا سرویس DNS دامنه شما خاموش شود و سپس مجددا آن را Enable نماییم. به این ترتیب سرویس DNS مرتبط با دامنه شما ریست شده و IP های جدید تنظیم می شوند.

توجه کنید لازم است حتما و حتما این عمل بر روی تمام دامنه ها و زیردامنه ها انجام شود.
در صورت عدم انجام این مورد سایت های شما ظرف چند روز اینده (22 فروردین 97) از دسترس خارج خواهند شد.

2) تنظیم IP جدید در کانفیگ دیتابیس سرور ها
همچنین در صورتی که از IP برای اتصالات دیتابیس سرور استفاده می کنید ، لازم است از IP جدید به ادرس : 46.4.143.20 استفاده نمایید.

در صورت بروز هر گونه مشکل با ما تماس بگیرید.

مشکل سرور 4 : 213.133.122.68

به اطلاع کاربران گرامی می رسانیم :

سرور شماره 4 – مجموعه پردیس هاستینگ به دلیل خرابی هارد و کرش نمودن سیستم عامل از ساعت 17:28 دقیقه جمعه 3 فروردین از سرویس دهی خارج شده است. عملیات ریکاوری بکاپ از بامداد امشب اغاز خواهد شد و تا مدت حداکثر 72 ساعت به انجام خواهد رسید.

آپدیت شنبه 4 فروردین ساعت 15:30 :

دیتابیس ها ریستور شدند (بکاپ جمعه ساعت 2 بامداد – سوم فروردین 1397)
در حال حاضر در حال ریستور فایل ها هستیم.

 

 

از صبر و شکیبایی شما سپاسگزاریم.

راه اندازی بخش اطلاع رسانی پردیس هاستینگ

به استحضار کاربران گرامی می رسانیم ، بخش اطلاع رسانی پردیس هاستینگ به منظور اطلاع رسانی سریع و فوری وضیعت آپتایم و دان تایم سرور ها ، اخبار تعمیرات سرور ها و دیگر اخبار فوری راه اندازی شده است. اخبار مهم در مورد وضیعت سرور ها و بروز رسانی های مهم سیستم های مدیریت محتوا را از این بخش دنبال کنید.