هاست نامحدود با دامنه رایگان و قیمت مناسب

پردیس هاستینگ ، با توجه به نظرسنجی صورت گرفته از بین مشتریان و در فروم های تخصصی ، دپارتمان فروش و بازاریابی شرکت تصمیم گرفت که سرویس هاست نامحدود در ۴ پلن متفاوت و با توجه به نیازز مشتریان راه اندازی نماید.هاست نامحدود و ترافیک نامحدود: در این سرویس ها فضا و ترافیک نامحدود در نظر گرفته شده است . اکثر موارد لازم در پلن های هاستینگ در دو پلن استاندارد و پاور نامحدود بوده و در پلن استارتر به مقدار لازم در نظر گرفته شده است.

منابع سخت افزاری شناور: نکته قابل توجه در این پلن ها ، منابع سخت افزاری شناور می باشد که باعث می شود با توجه به پلن انتخابی از منابع خوبی برخوردار باشند. سرور تعبیه شده برای این سرویس از نسخه ۷ پی اچ پی پشتیبانی می کند. همچنین در این سرویس ها دسترسی ssh نیز قابلل دسترس می باشد.

بک آپ گیری منظم: نکته قابل توجه بعدی ، بک آپ گیری درسه پلن می باشد که در پلن استارتر به صورت هفتگی ، در پلن استاندارد به صورت روزانه و در پلن پاور به صورت دو بار در روز می باشد که باعث می شود این پلن ها از جذابیت فوق العاده ای برای کاربران برخوردار باشد.

شتابدهنده حرفه ای پردیس: همچنین در اسرورها از شتابدهنده اختصاصی پردیس استفاده می شود که باعث می شود سرعت دسترسی سایت در موارد فایل های استاتیک بسیار سریع بوده و نسبت به سایر سرویس ها ، لود سریعتر برای کاربر محسوس باشد.

دامنه ملی و بین المللی رایگان: همچنین این سه سرویس دامنه رایگان دارند که در پلن اول ، صرفا دامنه ملی آی آر به عنوان هدیه تقدیم خریدار می شود و در پلن های بعدی دو دامنه رایگان بین المللی و ملی به عنوان هدیه تقدیم خریدار می شود.

راه اندازی سایت: وجه تمایز این سرویس با سایر سرویس های مشابه ، راه اندازی سیستم مدیریت محتوای وردپرس می باشد که در پلن اول صرفا نصب بوده و در پلن های بعدی سایت با استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس به طور کامل راه اندازی شده و در پلن سوم ، یکماه پشتیبانی رایگانن نیز به کاربر ارائه می شود.

انتقال رایگان : همچنین اگر نگران انتقال و دان تایم هستید ، این اطمینان را میدهیم که با استفاده از سرویس ویژه پردیس ، این دان تایم به کمترین حد ممکن رسیده و در بسیاری از مواقع هیچ دان تایمی برای انتقال ثبت نشود.

برای سفارش و مشاهده امکانات پلن ها اینجا کلیک کیند.