این ۳ اصل را در صفحه اول سایتتان رعایت کنید

بارها شاید شنیده باشید که شما فقط ۵ ثانیه فرصت دارید که مخاطبی که به سایت شما آمده است را در سایت نگه دارید و نظرش را جلب کنید. مواردی مانند قالب زیبا و سبکی و سرعت لود سایت می تواند در این زمینه موثر باشد.  اما به نظر ۳ اصل و نکته دقیق می تواند بهترین بازدهی را داشته باشند.

اولین مورد در مساله صفحه اول سایت بحث اطلاعات تماس می باشد.

شما باید ابتدا به راحت ترین حالت ممکن اطلاعات تماس شرکت ، سایت ، دفتر خود را در صفحه اول سایتتان قرار دهید. کاربر نباید برای پیدا کردن اطلاعات تماس نیاز به جستجو داشته باشد بلکه باید در دیدش باشد و بتواند با یک نگاه به این اطلاعات دسترسی داشته باشد. با مخاطب بازی نکنید چرا که شما به او نیاز دارید تا کسب و کارتان رونق پیدا کند.

عکس واقعی و با کیفیت از محصولاتتان در صفحه اول سایتتان قرار دهید.

بسیاری از کسب و کارها و فروشگاههای اینترنتی از این نکته غافل هستند. کاربر وقتی به سایت شما مراجعه کند و تصویر واقعی از محصول مورد نظرش ببیند مطمئن باشید اثر بسیار زیادی در خریدش خواهد گذاشت چرا که به یک نکته بسیار مهم به نام اعتماد دست گذاشته اید و از این طریق مشتری بهتر اعتماد می کند. اگر هم از تصاویر غیر واقعی استفاده می کنید ، حداقل از کیفیت خوبی برخودار باشد.

لینک شبکه های اجتماعی را در صفحه اول سایت و در دید مشتری قرار دهید.

این یکی از نکته های مهم در عصری است که شبکه های اجتماعی حرف اول را در اینترنت می زنند. اینکه شما رابطه ای با شبکه های اجتماعی مختلف مانند اینستاگرام و تلگرام و ….نداشته باشید پیام خوبی برای مشتری و مخاطب نیست. شما باید بگویید که در شبکه های اجتماعی که رابطه کاربر با سایت بیش از پیش است حضور دارید و پاسخگوی مشتریان هستید و صمیمی تر از آن چیزی هستید که فکر می کنند.