۳ نکته متفاوت برای بهبود سئوی سایت شما

همیشه مسائل سئو برای وب مسترها یک موضوع جذاب بوده و خواهد بود چرا که تنها راه درست جذب بازدید کننده به صورت طبیعی ، جذب بازدید از طریق موتورهای جستجوگر می باشد و بهینه سازی سایت برای این موتورهای جستجو یکی از اصول اساسی وب مستری می باشد. در این مطلب قصد داریم ۳ نکته نسبتا متفاوت به هر آنچیزی که تابحال شنیده اید بگوییم که اگر رعایت شوند می توانند موتور محرک سایت را با شدت زیادتری به حرکت وادارند.

۱- محتوای بلند تولید کنید ، محتوای کوتاه همان اسپم است که گوگل از آن متنفر است !

شاید شما نیز یادتان باشد که چندین سال قبل ، مطالبی با ۱۰ کلمه در گوگل ایندکس میشد و ترفندهای عجیب و غریب می توانست بهینه سازی را تغییر داده و گوگل را وادار به اقداماتی میکرد که در اصل با قوانین گوگل مخالف بود. اما در حال حاضر بر همگان مشخص شده است که محتوای کوتاه بدترین انتخابی است که یک وب مستر می تواند انتخاب نماید. پیشنهاد می شود اگر می خواهید مطلب کوتاهی منتشر کنید ، حداقل تعداد کلماتی که انتخاب می کنید ۳۰۰ کلمه باشد. کمتر از این مقدار خطر عدم ورودی از گوگل را افزایش میدهد. محتوای جذاب با گرافیک خوب ۱۰۰۰-۲۰۰۰ کلمه ای می تواند تاثیر خوبی بر روی سایت شما داشته باشد.

۲- آدرس لینکهایتان را برای گوگل جذاب کنید

یکی از راههایی که می توان به گوگل نشان داد که محتوای من مناسب همان چیزی است که کاربر جستجو کرده ، آدرس لینک می باشد. وجود کلمه کلیدی دقیقا مناسب در url مطلب می تواند تاثیر بسزایی در بالا آمدن لینک در صفحه اول گوگل شود.

۳- تا می توانید مطالب تولیدی را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

زیاده روی در شبکه های اجتماعی اصلا چیز بدی نیست. بر خلاف لینک گرفتن های غیر اصولی ار سایتهای مختلف ، لینک گرفتن از شبکه های اجتماعی به هر صورتی و به هر تعداد برای سایت شما مفید است. برای محتوایتان بازاریابی کنید.