برای برند شدن سایتتان این ۲ نکته را فراموش نکنید

یکی از سوالاتی که وب مسترها از ما می پرسند این است که چه کارهایی باید برای برند ماندن سایتشان انجام دهند. آنها معمولا دو نکته اساسی را در این راه فراموش می کنند. با ما همراه باشید و این دو نکته را بدانید.

برندتان را رها نکنید ، برند شما برای همیشه نیاز به رسیدگی دارد

بعضی از وب مسترها وقتی قدم در راه برند شدن سایت بر میدارند و وقتی برندشان پا میگیرد فکر می کنند برند می تواند به تنهایی راه خودش را برود ولی این فکر اشتباه است. شما به عنوان مدیر سایت فروشگاهی باید بدانید که هر لحظه باید برای بزرگ شدن برند کار کنید. هیچ جا برای برند آخر کار نیست. مگر برندی مثل اپل به آخر کار رسیده است؟ برند های ایرانی که جای خود دارند. باید هر لحظه و هر روز به فکر نوآوری جدید برای برند خود باشید تا بتوانید از طریق راههای جدید آن را به مخاطبان بیشتری معرفی نمایید. این معرفی نه برای اینکه لزوما خرید بیشتری انجام شود بلکه برای این است که با ماندگاری سایت فروشگاهی شما در ذهن او ، به یک مکانی برای خرید های آینده او بدل گردد.

 

برند شما باید یک هوادار پرو پاقرص داشته باشد ، یعنی خود شما !

چطور می شود برای برند شدن سایت تلاش کرد و برندی را ایجاد کرد ولی خود فرد طرفدار آن برند نباشد؟ خنده دار و نشدنی است. پس به این نکته توجه کنید که برند شدن سایت شما اول از همه نتیجه تلاش شما و سپس اعتمادی است که شما برای دیگران با کارهایتان انجام می دهید می باشد. شما باید بدانید علاوه بر شما باید کارمندانی را انتخاب کنید که به برند شما و سایت فروشگاهی شما وفادار باشند . مثلا بانکی را تصور کنید که کارمندانش همگی در بانک رقیب سپرده گذاری می کنند. به نظرتان اگر مشتریان آن بانک بدانند بازهم در بانک مورد نظر سپرده گذاری می کنند؟ یا مثلا گفته میشد شماره همراه یکی از اپراتورهای تلفن همراه ، شماره ای از دیگر اپراتور رقیب می باشد که خب این اتفاق خوبی نیست. شما در عمل باید نشان دهید که برند شما مورد اعتماد است و خدماتی که ارائه میدهید در زندگی شما نیز جاری است.