چطوری سایت دانلود راه اندازی کنم؟ (۲)

با سلام

در پست قبلی که در همین موضوع خدمتتان تقدیم کردیم نکات اولیه در مورد سایت دانلود را خدمتتان عرض کردیم.یکی از نکات مهم در مورد نحوه راه اندازی سایتهای دانلود این است که شما برای راه اندازی به موارد زیر نیاز دارید:

۱- هاست معمولی برای خود سایت و نصب و راه اندازی سیستم مدیریت محتوا مانند وردپرس که میخواهید از آن به عنوان مدیریت محتوا استفاده کنید.

۲- هاست دانلود که برای آپلود فایل ها باید از آن استفاده کنید. به طور معمول این هاست ها کنترل پنل خاصی ندارند و اگر هم داشته باشند صرفا برای آپلود فایل استفاده می شود.البته در پردیس در صورت درخواست مشتری یک دیتابیس نیز در اختیاز مشتری قرار میگیرد که یکی از ویژگی های ممتاز هاست دانلود پردیس  می باشد.

دقت کنید در خرید هاست دانلود پورت سرور بسیار مهم می باشد.فریب قیمتهای کم با پورت ۱۰۰ مگابیت را نخورید ! فردا روزی که بازدید کننده پیدا کردید به مشکل بر میخورید. حتما سعی کنید سرور هاست دانلودی که تهیه می کنید از پورت حداقل ۱ گیگابیت استفاده کند.البته طبیعتا خرید سرور اختصاصی با پورت ۱۰۰ مگابیت یا صد البته ۱ گیگابیت خیلی بهتر از هاست دانلود اشتراکی است ولی خب اگر هزینه این کار را ندارید هاست دانلود اشتراکی بهترین گزینه است.به طور مثال ما در پردیس هاستینگ از فایروال های قدرتمند ، سخت افزار بسیار قوی و پورت ۱گیگابیت استفاده می کنیم ! اگر قصد خرید داشتید پیشنهاد می کنم این لینک را مشاهده کنید.

۳- سرور مجازی برای دانلود و آپلود فایل ها و… مواردی که در این پست ذکر کردیم.

مقالات بعدی این موضوع را پیگیر باشید.

One thought to “چطوری سایت دانلود راه اندازی کنم؟ (۲)”

نظرات بسته شده اند.