همه چیز درباره مسئولیت های بکاپ گیری شرکت های میزبانی

بکاپ گیری کلید و فاکتور مهم و حیاتی یک میزبان است ، در زمان خرید هاست یکی از معیارهای مهم سیاست های بکاپ گیری شرکت ها می باشد. برای آشنایی با مسئولیت های حقوقی میزبان در این زمینه و روش های حفظ اطلاعات سایت خود این آموزش را مطالعه کنید.

بیشتر بخوانید

همه چیز درباره هاست پربازدید پردیس هاستینگ

در این نوشتار با ویژگی های فنی و قابلیت های های هاست پربازدید پردیس هاستینگ آشنا می شوید. همچین آمار سایت هایی که قبلا یا در حال حاضر میزبانی می شوند نیز برای اطمینان شما نمایش داده می شود. و در اخر نمونه سرعت برخی سایت های میزبانی شده.

بیشتر بخوانید

توصیه به کاربران هاست دانلود

این مقاله اولین بار در سال ۱۳۹۲ نگارش شد که متاسفانه بسیاری از کاربران توصیه های ایمنی را نادیده می گیرند که در زمان بروز مشکل چاره ای جز تحمل ضرر و زیان نخواهند داشت. به همین منظور دوباره این مقاله بروز رسانی شده است.

بیشتر بخوانید

باورهای غلط درباره خرید هاست

وقتی در جست‌جوی خدمات هاست هستیم خیلی از ما به دنبال نظرات مشتریان شرکت‌ها درباره‌ی کیفیت کارشان می‌گردیم. واقعیت این است که هر شرکتی شاکیان و مشتریان ناراضی خود را دارد که گاهی دلیل منطقی‌ هم ندارند. به علاوه به خاطر نظرات کاربران ناوارد و فیدبک‌های ناقص آن‌ها چیزهایی در مورد خدمات هاستینگ تبدیل به حقیقت مسلم شده‌اند که مبنای درستی ندارند. این‌ها باورهای غطلی هستند که وارد هاستینگ شده اند. که در این مقاله به بررسی برخی از آنها می پردازیم.

بیشتر بخوانید

همه چیز درباره تلگرام ، آموزش جامع تلگرام

یکی از مزایای این پیام رسان این است که قادر خواهید بود بصورت همزمان در چندین دستگاه مختلف به حساب خود دسترسی داشته باشید. اگر پیش از این تلگرام را بر روی موبایل یا تبلت خود نصب نموده اید کافیست برای دسترسی به حساب خود در کامپیوتر، سایت web.telegram.org را باز کرده و شماره موبایل خود را وارد نمایید. پس از آن در تلگرام خود یک پیام حاوی کدی ۵ رقمی دریافت خواهید کرد. با وارد کردن این کد در سایت می توانید به راحتی حساب کاربری خود را مشاهده نمایید. علاوه بر این می توانید نرم افزار تحت ویندوز یا مک Telegram را از سایت رسمی آن دریافت نموده و بر روی سیستم خود نصب کنید.

 

بیشتر بخوانید

راهنمای خرید هاست و انتخاب میزبان مناسب

برای راه اندازی هر سایتی ۴ گام لازم است ، گام اول : انتخاب دامنه گام دوم خرید هاست و گام سوم راه اندازی سیستم مدیریت محتوا مانند وردپرس و جوملا و … و گام چهارم تولید محتوا . برای خرید هاست لازم است سرویس میزبانی اعم از هاست اشتراکی ، سرور مجازی و سرور اختصاصی از طریق شرکت های میزبانی هاست اقدام به خرید فضای میزبانی نماییم. خوشبختانه یا متاسفانه در چند سال اخیر بسیاری از افراد و شرکت ها وارد حوزه میزبانی وب شده اند. اما انتخاب یک هاست خوب از میان صدها شرکت میزبانی نیاز به فرایندی دارد که در این مقاله به آن خواهیم پرداخت.

بیشتر بخوانید