LiveZilla Live Chat Software

کانفیگ و بهینه سازی و اشکال یابی MySQL

 

کانفیگ و بهینه سازی سرویس دیتابیس یکی از پیچیده ترین فاکتورهای مدیریت سرور می باشد که به تخصص و تجربه و دانش بالایی نیازمند است و فاکتورهای بسیار زیادی در این باره نقش دارند . که غفلت از آنها موجب هزینه های بی مورد و نرسیدن به نتیجه مورد انتظار خواهد بود. و حتی در موارد متعددی ممکن است اشکال به تنظیمات سرور دیتابیس مرتبط نباشد. بهرحال ما با سابقه و تجربه خود ضمن بررسی همه موارد ، قادر هستیم مشکلات سرویس شما را یافته و آن را برطرف نماییم.

 

برای ثبت سفارش اینجا را کلیک نمایید.


بررسی و کارشناسی اولیه :


در قدم اول ، اگر سرویس دیتابیس شما دچار مشکل شده و پایدار نیست و یا احساس می کنید کارایی مورد انتظار شما را ندارد ، بدون پرداخت هزینه های بالا برای کانفیگ از سرویس کارشناسی و بررسی اولیه استفاده نمایید تا ضمن بررسی های اولیه اگر مشکل خاصی در سخت افزار و موارد دیگر باشد آن را به شما اعلام نماییم و دلیل اولیه مشکل برای شما بیان شده و حل شود. توجه داشته باشید موارد متعددی از مشکلات ارتباطی به کانفیگ سرویس ندارد.

هزینه این خدمت : حداقل 10000 و حداکثر 15000 تومان می باشد.

 

بهینه سازی و کانفیگ و رفع اشکال دیتابیس :


در صورت اینکه قصد دارید حتما دیتابیس خود را کانفیگ و بهینه سازی کنید و یا جمع بندی کارشناسان ما در مرحله مشاوره بر این بود که سرویس دیتابیس شما نیاز به بهینه سازی دارد این بسته را سفارش دهید. بهینه سازی و کانفیگ دیتابیس در یک پروسه 7 تا 10 روزه تحویل داده خواهد شد. این به این دلیل است که تنظیمات می بایست به طور دائم تحت بررسی و ارزیابی قرار بگیرند.

هزینه این خدمت : برای 7 تا 10 روز حداقل 25000 تومان و حداکثر 50000 تومان می باشد. (بسته به مجازی و اختصاصی بودن سرور)
در صورتی که بررسی و ارزیابی سرور به 1 ماه زمان نیاز داشته باشد و یا به درخواست مشتری 1 ماه تحت ارزیابی قرار گیرد 30 درصد به مبالغ فوق اضافه می شود.

رفع خطای دیتابیس و Start نشدن سرویس دیتابیس :


در صورتی که سرویس mySQL شما در زمان start شدن یا restart شدن دچار مشکل شده و خطا می دهد ، این بسته را سفارش دهید. توجه کنید در صورتی که با این مشکل روبرو شدید ، بدون مشورت کارشناسان اقدامی ننماید ، ممکن است بر اثر اقدامات اشتباه کل دیتای ذخیره شده در دیتابیس ها دچار نقص شود.

هزینه این خدمت : هر ساعت 15000 تومان (از 15 دقیقه تا 60 دقیقه 1 ساعت محاسبه می شود.)

 

برای ثبت سفارش اینجا را کلیک نمایید.